autopirkimai logotipas

Apie Mus

„Autopirkimai” – tai aukštos kvalifikacijos automobilių supirkimo specialistų komanda, savo veikloje džiaugiantis klientų pasitikėjimu nuo 2010 metų. Nors „Autopirkimai” nėra didžiausia rinkoje veikianti įmonė, mes visada siekiame būti pačiais geriausiais savo sferoje.

Mūsų ekspertų komanda yra pasiryžusi per rekordiškai trumpą laiką įsigyti jūsų transporto priemonę, kartu užtikrindama, kad išvengtumėte susidūrimo su nepatikimais pirkėjais, nereikalingų vizitų į autoservisus ir varginančių derybų dėl automobilio kainos.

„Autopirkimai” superka įvairias transporto priemones, neatsižvelgdami į jų būklę – tai gali būti avariją patyrę, nevažiuojantys, su defektais arba puikios būklės automobiliai. Mes garantuojame teisingą, rinkos sąlygas atitinkančią kainą. Visas pirkimo procesas su mumis trunka tik 30 minučių, o atsiskaitymas už automobilį atliekamas nedelsiant.

„Autopirkimai” neapsiriboja vien tik automobilių supirkimu. Mes taip pat padedame klientams įsigyti naują, jiems tinkamą transporto priemonę ir pasirūpiname visais dokumentais, reikalingais naujo automobilio pirkimui ir registravimui.

Mūsų įmonės reputacija grindžiama klientų atsiliepimais, kurių teigiamos nuomonės ir vertingi patarimai leidžia mums nuolat tobulinti teikiamų paslaugų kokybę. Dėl aukšto klientų pasitenkinimo lygio, „Autopirkimai” dažnai yra rekomenduojami tarp draugų ir pažįstamų, kas leidžia mums plėsti klientų bazę.

Kviečiame susisiekti su „Autopirkimai” – mūsų patirtis ir žinios dirba jūsų patogumui ir ramybei!

Grįžti į pagrindinį.