autopirkimai logotipas

Užklausos Forma

Greitai Gaukite Pasiųlymą

Užpildykite mūsų trumpą formą ir mes netrukus su jumis susisieksime pateikę patį geriausią pasiųlymą naudotų automobilių supirkimo rinkoje.


automobiliu supirkimas visoje lietuvoje

Nevažiuojančių Automobilių Supirkimas

Automobiliai yra neatsiejama mūsų kasdienybės dalis, tačiau kartais jie tampa nebetinkami naudoti. Nevažiuojantys automobiliai sukuria daugybę problemų: užima vietą, teršia aplinką ir gali kelti pavojų. Štai kodėl nevažiuojančių automobilių supirkimas tampa optimaliu sprendimu, leidžiančiu atsikratyti šių problemų greitai ir efektyviai.

Kodėl Nevažiuojančių Automobilių Supirkimas Yra Tiek Svarbus?

Pirmiausia, tai leidžia išlaisvinti vertingą erdvę jūsų kieme ar garaže, kurią galima panaudoti kitais tikslais. Be to, atsikratant nevažiuojančio automobilio, mažinate aplinkos teršimą ir užtikrinate saugesnę aplinką savo šeimai ir kaimynams. Tai taip pat suteikia galimybę gauti papildomas pajamas iš nebereikalingo turto.

Mūsų Paslaugos Privalumai

Mūsų įmonė supirkimo paslaugą teikia visoje Lietuvoje, todėl nesvarbu, ar gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar bet kurioje kitur, mes pasirūpinsime, kad nevažiuojantis automobilis būtų paimtas iš jūsų nurodytos vietos. Be automobilių, superkame ir kitas transporto priemones, pavyzdžiui, motociklus, motorolerius, keturračius, sunkvežimius ir mikroautobusus. Mes užtikriname greitą atsiskaitymą ir padedame su visais būtinais dokumentais.

Kaip Veikia Mūsų Supirkimo Procesas?

Jums tereikia susisiekti su mumis per mūsų svetainę ar telefonu, nurodant savo transporto priemonės duomenis. Mes susitarsime dėl patogaus laiko atvykti pas jus ir apžiūrėti transporto priemonę. Po apžiūros iš karto atsiskaitysime ir pasirūpinsime, kad nevažiuojantis automobilis būtų saugiai nugabentas iš jūsų nurodytos vietos.

kodel verta rinktis mus kaip automobiliu supirkeja
naudotu ir senu automobiliu supirkimas. įvairūs žmonės iš skirtingų aplinkų linksmai atiduoda savo automobilių raktus draugiškiems įmonės atstovams, viskas prieš baltą foną. Atstovai laiko didelį, spalvingą ženklą, ant kurio ryškiais raidžiais parašyta „Mes perkame jūsų automobilį!“. Fone esantys automobiliai, nuo kompaktiškų miesto automobilių iki prabangių sedano ir atsparių visureigių, simbolizuoja platų automobilių asortimentą,

Kokias Markes Superkame?

Nevykdome jokių išimčių dėl automobilių markių – mūsų paslauga apima visų rūšių transporto priemonių supirkimą, įskaitant populiarias markes, pavyzdžiui, Honda, Mazda, BMW ir kitas. Mūsų tikslas – suteikti jums galimybę patogiai ir naudingai atsikratyti bet kokios markės nevažiuojančiu automobiliu.

Kokias Kainas Galite Tikėtis?

Mūsų kainodara yra labai konkurencinga, nes nuolat stebime rinkos pokyčius, siekdami pasiūlyti geriausią įmanomą kainą už jūsų nevažiuojantį automobilį. Norėdami sužinoti, kokią kainą galėtume pasiūlyti už jūsų transporto priemonę, tiesiog užpildykite formą mūsų internetinėje svetainėje.

Kaip Susisiekti?

Jei esate pasiruošę parduoti savo nevažiuojantį automobilį ar turite papildomų klausimų, nedelsdami kreipkitės į mus. Mūsų profesionali komanda yra čia, kad padėtų jums kiekviename žingsnyje.

kodel verta rinktis mus kaip automobiliu supirkeja

Sužinokite Automobilio Kainą!


Norėdami parduoti automobilį, apie transporto registravimą ir SDK kodą skaitykite čia.

Pagrindinis  puslapis.