autopirkimai logotipas

Užklausos Forma

Greitai Gaukite Pasiųlymą

Užpildykite mūsų trumpą formą ir mes netrukus su jumis susisieksime pateikę patį geriausią pasiųlymą naudotų automobilių supirkimo rinkoje.


automobiliu supirkimas visoje lietuvoje

Sugedusių Automobilių Supirkimas

Sugedęs automobilis gali sukelti daug galvosūkių savininkui, ypač kai transporto priemonė nebevažiuoja ir užima vietą bei teršia aplinką. Sugedusių automobilių supirkimas yra optimalus sprendimas, leidžiantis ne tik atsikratyti nereikalingos transporto priemonės bet ir gauti už ją atlygį.

Kodėl Verta Rinktis Mūsų Paslaugą?

ransporto priemones, tokius kaip motociklus, motorolerius, keturračius, sunkvežimius ir mikroautobusus. Mūsų paslauga apima įvairių markių transporto priemones, įskaitant Honda, Mazda, BMW, ir daugelį kitų. Mes užtikriname, kad nevažiuojančio automobilio pardavimas bus paprastas ir nesudėtingas procesas, nes mes patys atvyksime į jūsų nurodytą adresą ir išsivešime transporto priemonę.

Mūsų Paslaugos Geografija

Dirbame visoje Lietuvoje, tad nesvarbu, ar gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, ar bet kuriame kitame mieste ar miestelyje, mes pasirūpinsime, kad sugedusio automobilio supirkimas vyktų sklandžiai ir be jokių papildomų rūpesčių jūsų pusėje.

Atsiskaitymas ir Dokumentai

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl mūsų klientai mus vertina, yra greitas ir patogus atsiskaitymas už parduotą transporto priemonę. Pinigus gausite iš karto, kai tik bus įvykdytas sandoris. Be to, mes pasirūpinsime visais reikalingais dokumentais, kad procesas būtų kuo sklandesnis.

kodel verta rinktis mus kaip automobiliu supirkeja
naudotu ir senu automobiliu supirkimas. įvairūs žmonės iš skirtingų aplinkų linksmai atiduoda savo automobilių raktus draugiškiems įmonės atstovams, viskas prieš baltą foną. Atstovai laiko didelį, spalvingą ženklą, ant kurio ryškiais raidžiais parašyta „Mes perkame jūsų automobilį!“. Fone esantys automobiliai, nuo kompaktiškų miesto automobilių iki prabangių sedano ir atsparių visureigių, simbolizuoja platų automobilių asortimentą,

Kokių Markių Automobiliai Yra Paklausiausi?

Mūsų patirtis rodo, kad paklausa apima įvairias transporto priemonių markes. Tai reiškia, kad nepriklausomai nuo jūsų turimo sugedusio automobilio markės, galite būti tikri, kad rasime sprendimą jums.

Kokias Kainas Galite Tikėtis?

Mūsų specialistai nuolat stebi rinkos pokyčius, todėl galime pasiūlyti konkurencingas kainas už jūsų sugedusius automobilius. Suprantame, kad kiekvieno automobilio būklė yra unikali, todėl kaina priklauso nuo daugelio veiksnių. Norėdami sužinoti, kokia kaina galėtų būti pasiūlyta už jūsų automobilį, užpildykite formą mūsų internetinėje svetainėje.

Kaip Susisiekti?

Jei esate pasiruošę parduoti savo sugedusį automobilį arba turite klausimų apie mūsų paslaugą, nedvejodami susisiekite su mumis. Mūsų profesionali komanda yra čia, kad padėtų jums kiekviename žingsnyje.

kodel verta rinktis mus kaip automobiliu supirkeja

Sužinokite Automobilio Kainą!


Norėdami parduoti automobilį, apie transporto registravimą ir SDK kodą skaitykite čia.

Pagrindinis  puslapis.