autopirkimai logotipas

Užklausos Forma

Greitai Gaukite Pasiųlymą

Užpildykite mūsų trumpą formą ir mes netrukus su jumis susisieksime pateikę patį geriausią pasiųlymą naudotų automobilių supirkimo rinkoje.


automobiliu supirkimas visoje lietuvoje

Automobilių Supirkimas Kaune - Greitas, Patogus ir Pelningas Sprendimas

Gyvenate Kaune ar Kauno regione ir ieškote patikimo būdo greitai ir naudingai parduoti savo seną, nevažiuojantį ar kitokių defektų turintį automobilį? Mes esame profesionali naudotų automobilių supirkimo įmonė, pasiruošusi supirkti bet kokios markės: BMW, Volkswagen, Toyota, Honda, Audi ar kitą jūsų automobilį už geriausią rinkos kainą!

Kodėl Verta Rinktis Mus Automobilių Supirkimui Kaune?

Superkame Visų Markių ir Būklių Automobilius: Honda, Toyota, Volkswagen ar kita markė – mums nesvarbu. Taip pat nesvarbi ir jūsų automobilio būklė – superkame tvarkingas, senas, daužtas, rūdijusias ar net visiškai nevažiuojančias transporto priemones. Greitas Įvertinimas ir Pirkimas: Užpildykite paprastą formą mūsų svetainėje ir pridėkite kelias nuotraukas – mes per kelias minutes pateisime jums geriausią įmanomą pasiūlymą. Sutikus su pasiūlyta kaina, pinigai bus pervesti nedelsiant, o automobilį išvešime tą pačią dieną. Patogumas ir Operatyvumas: Dirbame visą parą, 7 dienas per savaitę visoje Kauno apskrityje – atvyksime ir paimsime jūsų automobilį patogiu jums laiku iš bet kurios vietos Kaune, Jonavoje, Kaišiadoryse, Raseinių mieste ar rajone ar kitur. Saugumas ir Aplinkosauginė Nauda: Atsiskaitymas vyksta saugiai banke, pinigai pervedami į jūsų sąskaitą. O parduodami mums savo senąjį automobilį, prisidedate prie aplinkos tausojimu, nes daugelis naudotų automobilių atgauna antrą gyvenimą arba yra tinkami perdirbimui.

Kaip Veikia Mūsų Automobilių Supirkimo Procesas Vilniuje?

Užklausos Pateikimas: Pradėkite užpildydami trumpą formą mūsų svetainėje ir pateikdami svarbiausią informaciją apie savo automobilį: markę, modelį, pagaminimo metus, ridos dydį ir kt.
Nuotraukų Įkėlimas: Siekiant gauti tiksliausią įvertinimą, prašome įkelti kelias aiškias ir detalias automobilio nuotraukas: kėbulo, salono, variklio skyriaus ir kt.
Greitas Pasiūlymo Gavimas: Remdamiesi pateikta informacija, per kelias minutes apskaičiuosime preliminarų pasiūlymą ir jį atsiųsime jūsų nurodytu el. paštu ar telefonu.
Pinigų Pervedimas: Sutikus su galutine pasiūlyta kaina, pinigai bus nedelsiant pervesti į jūsų nurodytą sąskaitą prieš išvežant automobilį.
Operatyvus Išvežimas: Užbaigus visus formalumus, mūsų komanda išveš jūsų automobilį patogiu jums laiku ir iš nurodytos vietos Vilniuje ar apylinkėse.

džiugių žmonių grupė švenčia prie automobilio su dideliu "PARDUOTA" užrašu. Scena vyksta gyvame, animuotame miesto fone, pabrėžiant šventinę nuotaiką.
auto supirkimas du personažai džiugiai keičiantis rakteliais ir portfeliu šalia modernaus automobilio miesto aplinkoje, atspindintis Pixar ar Disney animacijos stilių.

Populiariausios Automobilių Markės Supirkimui Kaune

Dažniausiai iš Kauno regiono gyventojų superkame tokių markių kaip Volkswagen, Toyota, BMW, Mercedes-Benz, Audi, Honda, Opel, Renault ir kitų automobilius. Tačiau negalima išskirti tik vienų populiariausių – vienodai aktyviai perkame visų rūšių ir būklių transporto priemones.

Kaip Parduoti Automobilį Mums iš Kauno?

  1. Užpildykite mūsų svetainėje esančią formą ir pridėkite keletą aiškių nuotraukų.
  2. Per kelias minutes gausite geriausią pasiūlymą iš mūsų ekspertų.
  3. Sutikę su pasiūlyta kaina, pinigai bus iš karto pervesti į jūsų sąskaitą.
  4. Mūsų komanda operatyviai ir patogiu jums laiku išveš automobilį iš nurodytos vietos.
Pixar stiliaus personažas laiko knygą su užrašu "DUK". Personažas atrodo smalsus ir įtrauktas, o fone matyti žavioji biblioteka
laimingas klientas šalia automobilio, rodantis pirštu į viršų gestą, simbolizuojantį pasitenkinimą pirkiniu. Scena įvyksta draugiškoje ir kviečiančioje aplinkoje, su švariu dangumi, atspindinti teigiamą kliento atsiliepimą, pasitikėjimą, laimę ir klientų pasitenkinimą, būdingą Pixar ar Disney animacijos stiliui.

Klientų Atsiliepimai

Nekėliau aukštų lūkesčių parduodamas seną VW Golf, tačiau gavau puikų pasiūlymą ir dar tą pačią dieną automobilis buvo išvežtas!” – Mindaugas, Kaunas

„Po autoįvykio Audi A4 tapo neberemontuotinas. Per valandą pinigai už jį buvo pervesti į sąskaitą. Ačiū už operatyvumą!” – Daiva, Raseiniai

Ieva, Elektrėnai: „Profesionali ir patikima įmonė automobilių supirkimui Vilniuje. Jie iškart pateikė realų pasiūlymą ir sutarė atvykti man patogiu laiku paimti automobilį. Esu labai patenkintas.”

Populiarūs Miestai Automobilių Supirkimui

Superkame automobilius ne tik Kaune, bet ir kitose Lietuvos vietose: Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje ir kitur.
kodel verta rinktis mus kaip automobiliu supirkeja

Užpildykite Formą ir Gaukite Geriausią Kainą akimirksniu!

Jei turite seną, daužtą ar kitokį nebereikalingą automobilį Kaune ar apylinkėse ir norite jį greitai ir naudingai parduoti – nedvejodami užpildykite mūsų internetinėje svetainėje esančią formą arba tiesiai paskambinkite nurodytu telefonu. Mūsų komanda išnagrinės visą pateiktą informaciją ir pateiks geriausią įmanomą kainą jūsų automobiliui!


Norėdami parduoti automobilį, apie transporto registravimą ir SDK kodą skaitykite čia.

Pagrindinis  puslapis.