autopirkimai logotipas

Užklausos Forma

Greitai Gaukite Pasiųlymą

Užpildykite mūsų trumpą formą ir mes netrukus su jumis susisieksime pateikę patį geriausią pasiųlymą naudotų automobilių supirkimo rinkoje.


automobiliu supirkimas visoje lietuvoje

Automobilių Supirkimas Vilniuje - Greitas, Patikimas ir Naudingas

Ar gyvenate pačiame Vilniuje ar tokiose Vilniaus apylinkių gyvenvietėse kaip Elektrėnai, Lentvaris, Grigiškės, Nemenčinė ar kt.? Jei turite seną, seną, daužtą arba kitų defektų turintį, nevažiuojantį automobilį ir norite jį greitai bei patogiai parduoti – mes jį supirksime už geriausią rinkos kainą!

Kokių Markių Automobilius Superkame Vilniuje?

Nesvarbu, ar tai būtų Volkswagen, BMW, Toyota, Honda, Mercedes-Benz, Opel, Audi ar kita markė – superkame visų gamintojų naudotus automobilius Vilniuje nepriklausomai nuo jų būklės: tvarkingi, su variklio, važiuoklės ar kitais defektais, daužti, rūdžių apėsti ar net visiškai nevažiuojantys.
auto supirkimas du personažai džiugiai keičiantis rakteliais ir portfeliu šalia modernaus automobilio miesto aplinkoje, atspindintis Pixar ar Disney animacijos stilių.

Kodėl Verta Rinktis Mūsų Automobilių Supirkimo Paslaugas?

Greita ir Papildoma Pinigų Suma: Parduodami mums savo seną ar defektų turintį automobilį, per kelias minutes gausite geriausią pasiūlymą, o po kelių valandų – realią pinigų sumą savo sąskaitoje.
Maksimalus Patogumas: Nereikės patiems permesti, vilkti ar tempti automobilio – mūsų komanda atvyks ir išveš jūsų transporto priemonę iš nurodytos vietos Vilniuje ar apylinkėse patogiu laiku.
Saugi Procedūra: Atsiskaitymas vyksta per bankus, pinigai pervedami į jūsų sąskaitą, o automobilio perdavimo procesas įforminamas reikiamais dokumentais su mūsų atstovų pagalba.
Aplinkosauginė Nauda: Parduodami defektų turinčius ar nevažiuojančius automobilius, prisidedate prie atliekų mažinimo, nes išvešime ir perdirbimu arba suteikiame jiems antrą gyvavimo ciklą.

Populiarios Automobilių Markės Vilniuje

  • Naudotus įvairių markių ir modelių automobilius
  • Naujus automobilius
  • Automobilius su defektais ar be jų
  • Automobilius po avarijos
  • Automobilius be galiojančios techninės apžiūros

Kaip Parduoti Automobilį Mums Vilniuje?

  1. Užpildykite mūsų svetainėje esančią formą ir įkelkite kelias aiškias automobilio nuotraukas.
  2. Netrukus gausite detalų pasiūlymą el. paštu ar telefonu.
  3. Sutikę su mūsų pasiūlyta kaina, pinigai bus pervesti į jūsų sąskaitą nedelsiant.
  4. Po to mūsų komanda operatyviai išveš automobilį iš jūsų nurodytos vietos Vilniuje ar apylinkėse.
džiugių žmonių grupė švenčia prie automobilio su dideliu "PARDUOTA" užrašu. Scena vyksta gyvame, animuotame miesto fone, pabrėžiant šventinę nuotaiką.

Kitos Populiarios Automobilių Supirkimo Vietovės

Be Vilniaus, aktyviai superkame automobilius Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje ir daugelyje kitų Lietuvos miestų bei miestelių.

Ką Sako Mūsų Klientai?

„Nusprendžiau parduoti savo seną Opel Astrą, kurios nebebuvo prasmės remontuoti. Per valandą pinigai už ją buvo pervesti, o patys operatyviai išsivežė! Puiki paslauga!” – Arūnas, Vilnius

„Po avarijos sumaitojau Audi, bet pardaviau ją be jokių rūpesčių šiai įmonei. Gera kaina ir sklandus bendravimas.” – Edvardas, Lentvaris

kodel verta rinktis mus kaip automobiliu supirkeja

Susisiekite Jau Šiandien ir Gaukite Geriausią Kainą!

Jei turite nebereikalingą, seną ar daužtą automobilį Vilniuje ar apylinkėse – nedvejokite ir susisiekite su mumis. Užpildykite formą mūsų svetainėje arba tiesiog paskambinkite nurodytu telefonu. Mūsų operatoriai išsamiai įvertins jūsų automobilio būklę ir pateiks tokį pasiūlymą, nuo kurio kvapą užputys!

Sužinokite Automobilio Kainą!


Norėdami parduoti automobilį, apie transporto registravimą ir SDK kodą skaitykite čia.

Pagrindinis  puslapis.